O Firmie

Wykończenia wnętrz od A do Z...

Firma LUXFER powstała w 2003 roku i od samego początku działalności skoncentrowana jest na oferowaniu usług wykończeń wnętrz. Z czasem rynek wymógł na nas aby świadczyć usługi kompleksowo. Tym samym w chwili obecnej posiadamy doświadczenie i możliwości aby zmierzyć się z najbardziej wyszukanymi projektami.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z województwa łódzkiego i ościennych województw. Dysponujemy ekspozytorami z naniesionymi próbkami tynków strykturalnych. Poza tym istnieje możliwość obejrzenia naszych prac w miejscach gdzie klient wyraził na to zgodę.

Od lutego 2012r. wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę jaką jest montaż sufitów napinanych. To absolutna nowość na rynku!  Montaż takiego sufitu nie nastręcza problemów jakie występują przy montaży sufitów "karton-gips". Ponadto zamontowanie sufitu napinanego to kwestia kilku godzin i co najważniejsze bez bałaganu!

 

 

 

 

 

 

tagi: tynki strukturalne, remonty piotrków, remonty opoczno, firma remontowa piotrków, firma remontowa opoczno, firma budowlana piotrków, stiuk opoczno, remonty pabianice, wykończenia wnętrz opoczno, tynki łódźkie, remont mieszkania, malowanie mieszkań piotrków, ekipa budowlana opoczno, ocieplanie budynków opoczno, ocieplenia piotrków, zabudowy katon-gips, poświetlenia, iluminacje, glazurnik piotrków, układanie płytek opoczno, sufity napinane

Zabawa światłem...

Iluminacje nadają pomieszczeniom wyjątkowy charatker. Pozwalają również powiększyć optycznie niewielkie pomieszczenia.  

Opinie Klientów

"Praca wykonana szybko i profesjonalnie. Co ważne po skończonej pracy firma zostawiła porządek"

Totalny hit! Sufity napinane!

Zdjęcie powyżej to jedna z wielu prezentacji jak z małego sufitu w 48 godzin zrobić dzieło sztuki. Bądź pierwszy i zaimponuj znajomym niepowtarzalnym wnętrzem. Zamów sufit podwieszany i przekonaj się że remont mieszkania może być szybki i czysty.

Szybki kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie działalności naszej firmy, wycen bądź terminów realizacji, prosimy o kontakt:

Adres: Wójcin A 35, 26-333 Paradyż
Telefon: +48 501-338-623
E-mail: luxfer@luxfer.net.pl 
LUXFER - Usługi Remontowo-Budowlane

© Copyright 2011 luxfer.pl. All Rights Reserved.